Classic Motocross CZ

Classic Motocross 2019

11.12.2018 09:25 | Michal Janoušek

V závěru roku 2018 jsme se naposledy sešli v hojném počtu, abychom dekorovali všechny více či méně úspěšné účastníky seriálu Classic Motocross a také Vás seznámili s novinkami co Vás čeká a nemine v nadcházejícím roce. Děkuji všem co vážili cestu do Bítovan, bylo to příjemné, zábavné a veselé setkání. A tak teď kromě zimní přípravy Vašich závodních strojků a tělesné schránky se už můžete začít těšit na skutečně bohatý program sezony 2019. A začneme zostra, tedy "kontrolákem" 24.3. v Karlíně u Čejče, kam nás pozvala Jana Antošová, abychom zde společně vzpomenuli na Petra. Tento závod nebude započítáván do seriálu Classic Motocross. Zostra závodit začneme v Ostrově u Lanškrouna 20.4., dále 8.6. v Dobřanech, pak 22.6. v Trutnově, následně se už teď nemůžeme dočkat do Žlutav 27.7., sklonkem léta se pojedeme mrknout do Světce 31.8. no a sezonu odmáváme jako již tradičně v Benátkách závodem družstev 28.9.

Zní to jednoduše, že ano ? Ještě bych Vás chtěl varovat před květnovým víkendem 11 - 12.5. kdy mnozí budou mít velkou šanci odjet v sobotu závod v Teutschenthalu a v neděli se provětrat před publikem mistrovství světa v Kramolíně. Bohužel obě tyto světové akce se sešly v jeden termín, ale což, my se s tím popereme. 
No a co do kategorií nás čeká za změny ? V zásadě nic, jen že zavedeme opět kategorii "hobby"  pro ty co se chtějí jen projet. Ať mladí či staří na libovolných strojích (do roku 1997) bez nároku na umístění. Ceny zde budeme losovat z klobouku pro pocit triumfu a fotku s medailí na krku na bedně. Na webu se brzy objeví přihlášky, registrace start.čísel a formulář prohlášení účastníka seriálu nebo libovolného závodu v naší gesci. 
Tak teď už jen zbývá Vám všem popřát klidné a spokojené svátky, ostrý start do nové sezony a dobré dobrždění do každé zatáčky, kterou v nové sezoně budete zostra protahovat.
 
Radek