Classic Motocross CZ

Classic Motocross Dobřany 2019

12.6.2019 13:00 | Radek Novák

Dobřany máme prostě rádi. Už podruhé jsme měli tu čest zavítat na místní náročnou trať, kterou má v patronaci lokální parta nadšenců v čele s Honzou Kadečkou. Všechno je tu uspořádané, na svém místě, všechno funguje, kluci jsou prostě profíci. V parném červnu sice nelze čekat, že bude ráno jinovatka, ale kdo čekal provlhčenou, načechranou trať, ten byl asi trošku sklamaný. Ale tak to prostě v Dobřanech je a bude. 

Solidní účast, tentokrát bohužel bez zástupců zahraničních jezdců dávala divíkům velmi dobrou šanci shlédnout fantastický zářitek. S velikou radostí kvitujeme účast zvláštěpak jezdců z moravy, kteří se netajili dojezdovou vzádleností i přes 400km. Velikou radost nám dělá třída pre85, kde lze spatřit velmi krásné stroje a zvláštní technická řešení té doby. 

Vysoko bych chtěl vyzdvihnout jezdeckou kvalitu, zvláštěpak protože parta milých a usměvavých zdravotníků ten den prostě neměla do čeho dloubnout. Tak bychom si to přáli už na vždy. 

Jak kdo zvládnul místní terén, to jste si již přečetli ve výsledkovém servisu. Vizuální vjem ze závodu famozně zachytil mistr Jireček  fotogalerie 

A na závěr se patří poděkovat. Děkujeme lokálním patriotům, panu Václavu a Petru Bártovým za laskavé přispění na tuto významnou akci, kdo u nich v muzeu ještě nebyl, dělá osudovou chybu muzeum. Rovněž vřelé díky patří Petrovi Hakenovi, jehož  e-shop se nás rozhodl v naší činnosti podporovat. A samozřejmě děkujeme HEC klubu Dobřany, za to co pro nás udělali. Bylo to prostě opět famozní. 

Závěrem mě ještě dovolte poznámku, že bych chtěl za nás všechny moc poděkovat za účast Zděknovi Hazdrovi staršímu, který i ve velice těžké a nečekané životní situaci přijel na dobřanský závod. Zděndo, jsme s Vámi, všemi. Díky ...