Classic Motocross CZ

Slapsko-Sedlčanský pohár

11.5.2018 17:36 | Ivana Roučková

_DědaT._

Foto galerie z Ostrova od Míry Jirečka

1.5.2018 10:10 | Radek Novák

Objektiv Míry Jirečka zase velmi ostře zdokumentoval klání v Ostrově, mrkněte ... 

 http://www.foto-jirecek.cz/uvod/2018/gal-klasik-motokros-ostrov-21-5-2018

 

Kramolín 2018 - pokyny pro jezdce a jejich doprovod

25.4.2018 20:00 | Radek Novák

Přátelé, kamarádi. Po roce opět náš ansámbl zavítá do podšumavských hvozdů abychom zpestřili svojí účastí světový šampionát sicecarcrossu v Kramolíně u Nepomuku. Je to pro nás čest a buďme si vědomi, že jsme zde hosty. Prosím dbejte následujících pokynů :

příjezd do závodiště je možný až v sobotu 12.5. po 14:00 , né dříve

na bráně každý přihlášený (jmenný seznam pod článkem) obdrží dvě pásky na ruce, jednu pro sebe a druhou pro mechanika, bude-li doprovod vícečlenný, další si musí vstupenku zakoupit

nikdo Vám nebude držet místo v paddocku, budeme muset být skromní a dbát informací a rad pořadatelů 

technická a administrativní přejímka bude v sobotu 18:00 - 19:00 a v neděli od 7:00 do 8:00, startovné jako vždy 500 Kč členové, 600 Kč nečlenové klubu 

díky reorganizaci časového harmonogramu MS bohužel doprovodný program - tedy my - přišel o jeden tréning, takže seznamovák je zároveň kvalifikací 

8:45 start kvalifikace

11:30 start první rozjížďky závodu

14:15 start druhé rozjížďky

vyhlášení vítězů v kategorii Classic a Twinshock

díky systému přihlášených jezdců, tento závod nebude bodován do celkového seriálu Classic Motocross 2018

Veškeré nejasnosti rád zodpovím na tel 602 235 525 díky

V obci Kramolín probíhá nečekaně výstavba kanalizace, takže vjezd do paddocku bude trošku napínavější než jindy 

 

Pokračování

Classic Motocross: Ostrov u Lanškrouna - výsledky

23.4.2018 08:35 | Michal Janoušek

Dojmy z prvního letošního klání pro Vás nádherně shrnul Radek Novák, nyní se pojďme podívat jak závody skončily řečí čísel:

VÝSLEDKY OSTROV

Připomínky k výsledkům prosím směřujte na michal@classicmotocross.cz nebo 775 924 435

Classic Motocross: Ostrov u Lanškrouna

22.4.2018 23:31 | Michal Janoušek

Apríl umí být skutečně nevypočitatelný. Ale skutečně málo kdo by čekal vskutku tropické teploty. No ale asi příjemnější, než sníh nebo hluboké bláto. Prostě Fanda má na to počasí kliku. A my s ním. 

S pátečním soumrakem se depo začalo plnit nedočkavými účastníky již tradičního 1. závodu seriálu Classic Motocross. A bylo moc příjemné sledovat, jak se všichni vzájemně vítají, protože se od loňského famozního vyhlášení neviděli. A tak mnozí vyrazili na obhlídku vzorně připravené trati, hledat si tu svou ideální stopu. A přestože se setměním přišel od potůčku chlad, někteří si měli co říct i jemu navzdory.
A už tu máme sobotní ráno, které nikoho nenechalo na pochybách, že dnešní účast bude opravdu pestrá a bohatá. I přes předsezoní komplikace některých našich pravidelných účastníků, jako jsou kolenní vazy, zlomený metakarp, bolesti pohybového ústrojí, či rýmička z klimatizace vozidla, byly všechny kategorie opravdu hojně zastoupeny. Inu, show jak se patří. A tak, když se ustálil řád sledu závodů, tak aby bylo vyhověno nárokům všech jsme se pustili do seznamováků a kvalifikací. A hned zde bylo patrno, že se nám sjeli někteří skutečně svižní jezdci. Ale asi největším překvapením byla účast Jany Antošové, která na zetce po tátovi jela nejen velmi pohledně ale setsakra rychle. Ríša Švaral dělal mechanika svému synovi, jedoucímu na nablýskané KX250 a ten to chtěl mít asi rychle za sebou, protože nedbal respektu vúči starším jezdcům a bezostyšně jim vždy ujel. Líté boje se odehrávali v každé kategorii, všichni účastníci i diváci si rozhodně přišli na své. Bitvy na každé úrovni, v každé kategorii. Velmi milá byla účast zahraničních jezdců, kdy lze konstatovat, že z okolních zemí už k nám nejezdí zatím jen z Rakouska... A všichni jsou vždy milí hosté a rádi je uvidíme kdykoli. Protože láska ke starým motocyklům a lidem kolem nich tak nějak neregistruje hranice. A zase jsme měli tu čest, že nás svou účastí obohatil i náš patron, Mirek Halm. Mikrofonem vládl v pauzách mezi svými jízdami Zděnek "Pecháček" Házdra. A i přes "pirelli" na zádech vše stylově dovedl až do samého závěru. A kdo vyhrál a kdo ne, to vlastně není tak podstatné. Zde bych ale především chtěl zmínit dva citově silné okamžiky. Jedním byla podpisovka a společná fotka pro Martina Kubíka, aby se nám brzy uzdravil a přijel zase závodit a druhým gratulace pro matadora a neodmyslitelného účastníka všech našich akcí, nepřeslechnutelného Jirku Boubala, kterému by těch jeho 70 fakt hádal málokdo. No a s těmi co se nepotkáme v Kramolíně, se již teď nemužu dočkat na červenou hlínu v Trutnově. 
 
  

Classic Motocross: Kramolín

10.4.2018 13:32 | Michal Janoušek
Jaro nám zabušilo na dveře skutečně razantně a ledva slezl poslední sníh, už tu máme další sezonu seriálu Classic Motocross CZ. A máme tu opět specialitu, tedy svézt se při mistrovství světa na mistrovské trati. Počet jezdců je jako vždy omezen, tentokrát ale po dohodě s našimi přáteli z AMK Nepomuk na 20 ks motocyklů specifikace twinshock a 20 ks specifikace classic. Pravidelní účastníci našich závodů dobře ví, co tím je myšleno. Předběžný časový rozvrh závodu je k nahlédnutí zde : http://www.amknepomuk.cz/zavody/2018/20180512-ms-side/204_05_ACCR_Kramolin.pdf
 
Opět všem připomínám, že zde bude probíhat technická kontrola od činovníků AČR, kromě homologované přilby vyžadují mimo jiné i kryt sekundárního řetězového kolečka. 
 
Prosím a apeluji na všechny, kdo se přihlásí, aby dobře zvážili svou účast. Jedná se mimo jiné též o prezentaci našeho klubu před světovým publikem a chceme ukázat především původní klasické závodní motocykly ... 
 
Prosím, aby jste se tedy hlásili zodpovědně. Další informace k závodu Vám budou sděleny na našich stránkách a FCB. Tak tedy užívejte slunce a za pár dnů se na všechny těšíme v Ostrově ... 

Šumavský amatér Cup - Kluky u Písku

10.4.2018 12:24 | Ivana Roučková

 

_DědaT_

Vodní pískování u JD Worx

24.3.2018 19:33 | Michal Janoušek

Během zimy jsme nespali zimním spánkem jako medvědi, ale přemýšleli jsme co můžeme pro členy našeho klubu ještě udělat. Podařilo se nám domluvit 10% slevu na vodní pískování u firmy JD Worx. Tato technologie je velmi šetrná k vašim dílům a výborně se hodí pro čištění hliníkových dílů. Obrázek vydá v tomto případě za víc než tisíc slov, takže se níže můžete podívat, jak to vypadá v praxi. Více ukázek prací najdete na www.jdworx.cz nebo na facebooku https://www.facebook.com/jakubdavidworx/.  Sleva bude uplatněna po předložení klubové kartičky, které již pro Vás máme nachystány.

Pokračování

Internationales Classic-Motocross in Teutschenthal 2018

22.3.2018 20:18 | Ivana Roučková

Vážení kamarádi a přátelé Classic motocrosu

Po loňském 1. Ročníku Classiců na trati v Teuschenthalu , kterého se mnoho z Vás zůčastnilo a zažili tak tu „husí“ kůži nahánějící atmosféru. Jak na moto, tak i v hledišti nebo při poslechu národní České hymny, se na nás obracejí pořadatelé opět s novou výzvou.

Tou je Vaše účast na 2.ročníku pořádaného dne 23.6.2018, jak je i uvedeno v našem rozpisů závodů.

Letos je o účast enormní zájem (k 17.3. je nahlášeno již 220 jezdců) a závod to bude opravdu mezinárodní, proto-že je přihlášeno 12 národností.

Pokračování

Registrace startovních čísel 2018

13.3.2018 13:38 | Michal Janoušek

Dnešním dnem spouštíme registraci startovních čísel. Čísla z loňského ročníku jsou hájena do 15.2.2018.

Registraci můžete provést na odkazu ZDE

Seznam již zaregistrovaných čísel ZDE.

Těšíme se na Vaši účast, dotazy a připomínky směřujte na michal@classicmotocross.cz nebo 775924435.

« Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 16 24 31 Další »