Classic Motocross CZ

Registrace startovních čísel 2020

18.1.2020 21:30 | Michal Janoušek

Registrace startovních čísel pro sezónu 2020 je spuštěna na odkazu ZDE Před samotnou registrací se prosím podívejte SEM, zda je Vámi vybrané číslo volné. Čísla z letošního ročníku jsou hájena do 15.2.2019, poté budou nerezervovaná čísla uvolněna do oběhu.

Zelená v kolonce potvrzeno znamená, že číslo máte registrované. Červená, že Vámi zvolené číslo je již obsazené a je potřeba si vybrat jiné z volných čísel.

Dotazy směřujte na michal@classicmotocross.cz

Classic Motocross - Celkové pořadí 2019

7.11.2019 08:25 | Michal Janoušek

Zde se můžete podívat jak jste se umístili v celkovém hodnocení poháru.

Celkové pořadí 2019

Vyhlášení sezony 2019 a schůze členů a příznivců 14.12.2019

22.10.2019 19:33 | Radek Novák

Dovolte, abych Vás tímto všechny pozval do Penzionu u Nováků v Bítovanech u Chrudimě, jako již tradičně. Sejdeme se, poklábosíme, zvolíme si nové vedení na další 2 roky, jak nám litera zákona káže a oceníme úsilí a jezdecký um těch nejlepších v našich závodních kategoriích. Dosluhující vedení našeho spolku dále hodlá informovat o programu, jízdním řádu a změnách pro sezonu 2020. Neváhejte a využijte prosím tlačítko "napište nám", Vaše podněty mohou být cenným vodítkem pro některá rozhodnutí. 

Za realizační team se těší 

 

Radek Novák

prezident spolku

Race of the nations 2019 - výsledky

14.10.2019 15:52 | Michal Janoušek

Zde se můžete podívat na výsledky závodů družstev v Benátkách nad Jizerou

VÝSLEDKY - družstva

Race of the nations 2019

30.9.2019 21:33 | Radek Novák

Motokros národů v Benátkách aneb Race of the nations Classic Motocross CZ

 

Páteční deštík odměnil tvůrce benáteckého terénu, který už zcela pravidelně a neodmyslitelně patří k závěru sezony poháru Classic Motocross CZ. Tato přírodní závlaha vytvořila naprosto dokonalé podmínky k závodění na starých nebo ještě starších strojích. Velmi solidní účast více jak sta jezdců byla proto odměnou pro všechny, co v potu tváře nachystali tento famózní motoristický podnik. Ostatně ti, co závodí z lásky a pro radost byli v Benátkách, ostatní v Assenu. 

Od časného rána, kdy byli reprezentanti zúčastněných zemí přihlášeni do závodu bylo v depu cítit velmi závodnickou atmosféru. Velice solidní účast jezdců ze všech světadílů je odměnou pořadatelům i promotérovi závodu. Proceduru zahájení narušili pouze jezdci Antarktidy, neboť se ne a ne dohodnout na vlastní hymně. All Nations

Pokračování

Benátky n. Jizerou - Družstva

18.9.2019 15:29 | Michal Janoušek

Zdravíme všechny Classic motocrossaře,

již se pomalu stává tradicí , že bodovaná sezona Classic motocrosu končí v Benátkách nad Jizerou. Je to tedy poslední možnost získat body do hodnocení seriálu a to znamená , že jedeme závod jednotlivců každému na startu se tedy započítají body do jeho konto v jednotlivcích !!!!!!!! . Na závodech se bude vyhlašovat 10 nejlepších 3 členných družstev (viz propozice níže). Družstvo můžete mít již složené , nebo si jej složíte sami u nás (pro nesmělé jedince jej složíme mi za Vás) . I ten co družstvo nemá může samozřejmě vyjet na trať. Proto přijeďte i vy nezadaní (nemyslím tím ty , kteří nemají zatím parťáka pro život , ale pro závod). Na základě zkušeností z loňských let se budeme snažit atmosféru odlehčit a tak se ve 12:00 bude konat představení a následné fotografování jednotlivých družstev a proto si každé družstvo si připraví svůj vlastní název (např. Holické střely atd…)

Ještě technická poznámka , silnice z Benátek do Kbela je uzavřená proto po sjezdu z dálnice jeďte směr skládka a pak po podjetí dálnice cca 1 km zahněte vlevo na upravenou polní cestu a vyjedete přímo na silnici ze Kbela na trať. Cesta bude vyznačena.

Propozice družstva

 

Na všechny z Vás se těší Zdeněk a kolektiv 

Classic Motocross Světec u Teplic - výsledky

5.9.2019 16:08 | Michal Janoušek

Přinášíme Vám výsledky ze Světce

Výsledky - Světec u Teplic

a jak vypadá průběžné pořadí poháru

Průběžné pořadí

připomínky a dotazy směrujte prosím na michal@classicmotocross.cz

Classic Motocross Světec - pozvánka

26.8.2019 14:50 | Michal Janoušek

Srdečně Vás zveme na další díl seriálu Classic motocross CZ, který se uskuteční ve Světci u Teplic. Těšíme se na Vás

Výsledky Žlutava

16.8.2019 13:16 | Michal Janoušek

Se zpožděním Vám přinášíme výsledky ze Žlutavy, časoměřiči to vzhledem k náročným podmínkám vůbec neměli snadné...

 

Výsledky Žlutava

dotazy směřujte na michal@classsicmotocross.cz

Žlutavský Classic Motocross 2019

4.8.2019 21:00 | Radek Novák

Už po druhé náš ansámbl v polovině léta zavítal na Zlínsko, na hanácko-slovácko-valašské trojmezí, do Žlutav. Místní motokrosová dráha je totiž klenotem mezi všemi, co v českých zemích zbyly. Nefalšovaná přírodní dráha s velkým převýšením, široká, přehledná, bezpečná, sjízdná a zábavná jak pro amatéry tak pro profesionální zkušené jezdce. Depo prostorné, ozvučené, toalety dostačující, vody habaděj, kiosek bez otevírací a zavírací doby. Ale přes veškeré všechny tyto vymoženosti, jsme hlavně a především přijeli na návštěvu za kamarády, kteří se tu o tuhle parádu starají. 

Už během pátku mnoho nedočkavců ať z blízka či z daleka pro sebe vybíralo příjemné místo v depu či přilehlé loučce. Už tradiční moravské přivítání obstaral Radim s Martinou koláčky a štamprličkou pro všechny. Martinka vylepšila své antré moravským krojem. Úmornému vedru pátečního večera mohli závodníci i s doprovodem úspěšně čelit v připraveném bazénu pro hosty. Tak to jsme na závodech ještě neměli. A tak jsme se chladili a vítali a vítali a chladili. Pokračování

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 9 17 24 32 Další »