Classic Motocross CZ: Trutnov

16.8.2017 10:30 | Michal Janoušek

Léto je pomalu za námi a tak je třeba vyvětrat odpočatá těla a probudit spíci motocykly zaprášené prachem žní. A tak už jistě všichni toužebně očekáváme závody v Trutnově. Zde je pozvánka od samotného náčelníka Krkonošského automotoklubu :

 

Rok nám uběhl jako voda v naší řece Úpě a tak bych rád  touto cestou pozval všechny příznivce Classic Motocrosu na závody do Trutnova.

Zdejší dráha z kvalitní  podhorské červenice čeká až se do ní zakousnou ostré drapáky závodních strojů dřívější výroby sedlané odvážnými jezdci všech věkových kategorií. Ta bude opět vzorně připravena i pro stroje co už by měly být spíš obdiivovány v muzeích. Kdo byl přítomen klání v minulém roce určitě ocení vyváženou náročnost pro všechny zúčastněné závodníky .Povrch bude srovnaný a v případě sucha uměle dokropený. Připravili jsme pro Vás zcela nové venkovní sociální zařízení a plochu pro mytí motocyklů s přípojkou na 230V. Nová provozní budova ještě není v provozu a tak hlavní parkoviště bude sloužit pouze pro obsluhu stánku a pořadatele závodu. Pro ty, co přijedou už v pátek máme připraveno občerstvení a možné napojení na 230 V. Sobotní program začíná prezentací od 7.30  v garáži provozní budovy.První tréninky od 8.30. Nestor a patron místního podniku Petr Kašše chystá překvapení na páteční večer -  pečené prase zdarma. Takže to vlastně už překvapení není. Díky, Péťo …

Součástí tohoto závodu bude Memoriál Jiřího Mikysy ,zakladatele naší dráhy, pro závodníky MX2 a OPEN bez rozdílu věku a výkonnosti se strojem jakékoli kubatury i roku výroby. Toto bude vyhlášeno jako samostatný závod.

Pro ty, kdo ještě nebyli na našem závodišti připomínám kudy tudy. Při příjezdu od Hradce Králové na prvním kruhovém objezdu rovně směr Pec pod Sněžkou. Na druhém kruhovém objezdu u Alberta vlevo. U stavebnin PRO DOMA vpravo a po 50 m vlevo. Dál pořád rovně a po 500 m přes železniční přejezd vpravo rovnou na závodiště před vámi.

Tak si přivezte výbornou náladu, aby zde panovala skvělá atmosféra, která provází všechny závody tohoto seriálu pořádané nejen v tomto roce  a na jakou se už moc moc těšíme.

 

Za pořadatele Krkonošského automotoklubu všechny srdečně  zve předseda 

 

Richard Švaral