Classic Motocross CZ

GP Sedlice 2016

17.10.2016 13:25 | Ivana Roučková

Motocross pozvánky podzim 2016 ...

10.10.2016 08:25 | Ivana Roučková

 

 

Classic Motocross, Bakov nad Jizerou : "a kdo toho letos ještě nemá dost a nechce motocykl dát spát tak moc brzy, muže se přijet povozit na rozloučení se sezonou , co pro nás připravil Pepa Kodrik. Třídy tak jak je letos známe, takže ještě jednou letos můžete změřit své síly. Nicméně šampionát je již uzavřený a tento závod na získání bodů do něj už nebude mít vliv. Těšíme se na hojnou účast."

Šumavský Amatér Cup, Podluhy

5.10.2016 15:00 | Ivana Roučková

_DědaT._

Classic Motocross, Trutnov 2016

26.9.2016 15:00 | Ivana Roučková

Výsledky závodu - Trutnov 2016

26.9.2016 13:23 | Michal Janoušek

Přinášíme Vám výsledky závodu:

Výsledky závodu - Trutnov

Celkové pořadí poháru Classic Motocross 2016

 

Dotazy a připomínky k výsledkům prosím směrujte na michal@classicmotocross.cz nebo tel. 775 924 435

Classic Motocross - Trutnov 2016

26.9.2016 11:35 | Radek Novák

Už vloni v Benátkách nás Ríša Švaral oslovil, že by rád u něj v Trutnově uspořádal závody našeho famózního šampionátu, řekli jsme si proč ne. A tak jsme se při konstrukci našeho nabitého kalendáře domluvili na datu 24.9.2016. Barvami nešetřící podzim v kontrastu podkrkonošské červené hlíny, řekl jsem si, to bude pro fotografa zážitek. A řeknu Vám – byl ! Nicméně dlužno říci, že realizačním teamem mírně zakývaly zprávy o zdejší trati, ale důvěra v našeho kmenového účastníka a velezkušeného lokálního borce Petra Kaššeho se nám vyplatila. Zdejší trať z nás znal málokdo, bohužel časová tíseň a vzdálenost více jak 200km nám zabránila v osobní návštěvě před pořádáním závodu samotného. Neboj Ráďo, bude to dobrý zněla naše poslední telefonická konverzace. A v ní mě absolutně utvrdil Michal Griger, který závodiště navštívil těsně před akcí samou a pěl do nebe volající chválu nad tím, co Trutnovští chlapci předvedli… Míšo – za Tvoje slova na závěr moc díky !!!
No a než se město Trutnov vykutálelo z mlžného oparu, tak na kopci nad ním už zněly stroje starého i staršího data výroby. A už se trénovalo jak o život. Jezdci si osahávali úskalí zdejšího terénu a kromě slov chvály jsme neslyšeli vůbec nic jiného. Pak se krátce rozprávělo, udělalo mírné přeskupení kategorií a nebylo ani půl dvanácté a bylo odtrénováno. Závod zde byl pojat jako memoriál trutnovského rodáka Jiřího Mikysy, který odešel jezdit tam nahoru v roce 2009. Moc krásné gesto od jeho trutnovských kolegů.
No a protože sluníčko bylo čím dál výš, teplo vysoušelo od drapáků rozoranou hlínu, tak tato byla lehce zkropena a už najížděli na start prvního závodu naše Evičky spojené s několika lokálními borci na moderních motocyklech. Následovala třída GP 65 nad 66 roků jezdce, dále do 66 spojena s třídou hobby, po nich se do boje pustili hoši na motocyklech do roku 75 a jako poslední zde defilovali jezdci kategorie twinshock. A takhle dvakrát dokola a než se pro náš kravál na nás stačil jemnostpán Krakonoš rozzlobit, tak bylo odježděno. Nechci se zde rozepisovat jak líté boje se zde mezi jezdci sváděli, ale bitvy to byly náramné, napínavé a dechberoucí. Ostatně výsledky budou na webu možná dříve než tento článek.
No a než se dámy v časomíře dopočítaly výsledků, dali se všichni dle svých sil do pořádku aby na „bedně“ vypadali k světu a mohli přijímat gratulace a ceny z rukou sličných děvčat. A co říci závěrem ? Jeli jsme sem plni očekávání a vraceli se po úžasně strávené podzimní sobotě. Po sobotě plné zábavy, skvělých setkání, kamarádského hecování. Někteří z nás si domu vezou vzácné trofeje, všichni ale hřejivý pocit v srdci, že jsme společně zažili něco vyjímečného. Moc rádi se sem s tou naší show vrátíme.
A tak nějak to na těch našich závodech chodí …

Radek Novák

Classic Motocross, Trutnov 2016

22.9.2016 15:00 | Ivana Roučková
Horké novinky z Trutnova - trať vytýčena dle nejlepšího vědomí a svědomí pána na obrázku, takže takový malý quizz, kdo to asi je ? takže už tuhle sobotu se na Vás všechny těší spolek Classic Motocross při své poslední letošní show ...

Classic motocross - Trutnov

14.9.2016 21:30 | Michal Janoušek

Zveme tímto všechny příznivce terénních motocyklů na závod motocross classic v Trutnově. Závod proběhne na uměle zakrápěné trati. Ta bude splňovat parametry náročnosti pro dobu vzniku těchto závodních strojů. Dráha povede mimo současné skoky po trávě a rovných úsecích a nebudou chybět odkloněné zatáčky. Občerstvení bude v hlavním depu. Pro ty, kteří se rozhodnou přijet o den dříve, můžeme poskytnout přípojku 230 V. Součástí tohoto závodu bude vložený závod Memoriálu Jiřího Mikysy, který tuto trať zakládal. To bude pouze jedna kategorie OPEN, bez rozdílu věku a motocyklů. Z důvodu stavby provozní budovy je uzavřeno pro parkování jezdců hlavní parkoviště. K dispozici jsou další tři parkovací plochy. Jak se k nám dostanete? Při příjezdu od Hradce Králové na prvním kruhovém objezdu rovně směr Pec pod Sněžkou. Na druhém kruhovém objezdu u Alberta vlevo. U stavebnin DOMA vpravo a po 50 m vlevo. Dál pořád rovně a po 500 m přes železniční přejezd vpravo rovnou na závodiště před vámi.

Těšíme se na Vaši účast.

Richard Švaral předseda

KAMK Trutnov

Výsledky závodu družstev - Benátky n. Jizerou

12.9.2016 19:11 | Michal Janoušek

Přinášíme Vám výsledky závodu družstev:

Pořadí družstva - Benátky n. Jizerou

Pořadí jednotlivců - Benátky n. Jizerou

Průběžné pořadí poháru Classic Motocross

 

Dotazy a připomínky k výsledkům prosím směrujte na michal@classicmotocross.cz nebo tel. 775 924 435

Klání družstev dobojováno.

12.9.2016 10:55 | Martin Macášek

Třicet tříčlenných družstev změřilo své síly na sidecarové trati v Benátách nad Jizerou. Oproti jarnímu klání byla trať namotaná více do rychla, což ještě více přispělo k atraktivitě závodu. O tom, že to bude litý boj na "život a na smrt" svědčilo obrovské nasazení už od prvního seznamováku. kdy nebyla nouze o pády a pekelný vedro zároveň prověřilo spolehlivost starýho MX železa. Až na pár modřin a nějakej ten urvanej plast nebo zadřenou ojnici se nikomu nic nestalo, takže si všichni užili skvělej závodní den, jehož vrcholem bylo předání ručně dělaných cen, za který patři velekej dík Zdendovi Hazdrovi mladšímu. Velkou odměnou pro jezdce bylo, že ceny přebírali z rukou pana Miroslava Halma, který tentokrát dorazil na závody bez svého managera. Zkrátka, stálo to za to a doufám, že se uvidíme na velkém finále letošní sezóny, který se pojede 24. 9. v Trutnově. Blátu a prachu zdar!

« Předchozí 1 9 17 18 19 20 21 22 23 26 34 Další »