Classic Motocross Zábřeh

15.6.2020 10:09 | Michal Janoušek

Srdečně Vás zveme na závody Classic Motocross Zábřeh na Mor. - Račice 20.6. 2020

 

Přejímky se budou konat od 8,00 do 8,45 hod.

Treninky od 9,00 hod.

Přesný časový harmonogram bude  sestaven na místě dle počtu přihlášených jezdců v daných kategoriích.

Depo i občerstvení bude otevřeno již v pátek

Pro příjezd na závodiště ze směru od Lanškrouna doporučuji použít tuto trasu. Silnice z Hoštejna přes Kosov do Růžového Údolí je uzavřena.

https://mapy.cz/s/kesefubovo

Ze Zábřeha je příjezd přes ulici Sokolská, směr Lanškroun.

Pokračování

Změna propozic poháru 2020

11.6.2020 11:10 | Michal Janoušek

Již během vyhlášení se objevila řada názorů jak upravit systém bodování poháru, jak co do ostupňování bodování, tak i škrtání rozjížděk.

Po dlouhých debatách, jsme došli k závěru, že bodování zůstane jako v předchozích ročnících. Změna se však týká škrtání rozjížděk. Nebude se započítávat do celkového hodnocení jedna nejhorší jízda. 

V každé třídě bude navíc vyhlášen nejlepší jezdec na motocyklu do 125ccm.

Kompletní znění propozic si můžete přečíst ZDE.

Organizovaný trénink Benátky n. Jizerou report

9.6.2020 17:28 | Michal Janoušek

Letošní sezona je hodně specifická. Už před dvěma měsíci jsme měli stát na roštu svatopeterského terénu. Ale okolnosti více než tristní nás donutili zůstat doma, v teple, v klidu, v izolaci… Ale ledva leadeship našeho státu začal povolovat šrouby sevření před zhoubou a zkázou, už mnozí z Vás podprahově vysílali signály co bude, kdy bude a jak bude. A tak jsme se nakonec dohodli, že sezonu neoficiálně odšpuntujeme v v Kbelu 6.6. Naše rozhodnutí, že to odjedeme vzdor všem restrikcím a najesným nařízením podpořila i jakási anonymní zpráva Zděndovi, že o akci už byla informována PČR a okresní hygienická stanice. Inu, nemáme jen nadšené příznivce a pozorovate… 

Pojali jsme to setkání jako neoficiální předsezoní tréning samozřejmě se všemi hygienickými předpisy. Možná některé z Vás nahlodal červík nedůvěry, protože počasí nevypadalo zrovna nejrůžověji. Ale o to víc si to užili všichni, kdo nepodlehl fámě o špatném počasí. Ostatně, neexistuje pro motokros špatné počasí, je jen skvělé a méně příjemné. 

Našli se i nedočkavci, kteří si přijeli hlídat svůj flek v depu už v pátek v poledne. Asi nemohli dospat. Setkání s příznivci a nadšenci bylo dojemné. Jsme moc rádi za několik nových tváří na nových strojích. Ve skupinách po kubatůrách pre 65,75,85 twinshock a evo se odvinul nádherný motoristický zážitek. Trošku ranního blátíčka znečistilo nablýskané motocykly, ale to přeci patří k té správné atmosféře. Ostatně fotogalerie od Míry Jirečka i Jirky Kondelíka jsou toho všeho důkazem.  

http://www.foto-jirecek.cz/uvod/2020/gal-classic-benatky-3-6-6-2020

https://condell.rajce.idnes.cz/ORGANIZOVANY_TRENINK_CLASSIC_-_KBEL%2C_6._6._2020/?

Užili jsme si Kbelské, fantastické trati dosyta. Odpolední deštík přišel až když se poslední rozjíždějící se závodníci řadili na start poslední rozjížďky. Zkrátka sezonu 2020 tímto prohlašujeme za zahájenou. A 20.6. všichni v Zábřehu

Organizovaný trénink Benátky n. Jizerou

22.5.2020 17:55 | Michal Janoušek

 

Zdravotnické zajištění a občerstvení bude zajištěno.

Organizovaný trénink znamená, že jezdci budou na trať pouštěni po kategoirích, kdyz každá skupina bude mít 20-25minut ježdění.

Podle počtu jezdců jsme připraveni třídy spojovat, detaily dořešíme na místě dle účasti. Cílem je zajistit 3-4 jízdy pro každou kategorii, tak aby si všichni zajezdili dosytosti.

Dodržování hygienických pravidel včetně udržování odstupů je samozřejmostí.

Benátky 23.5.2020

19.5.2020 08:00 | Radek Novák

Abych předešel deziluzím - Benátky se tento víkend z pochopitelných důvodů nejedou, ruší. Nový, náhradní termín bude sdělen brzy. Držte se ... 

 

Náhradní termín je 6.6. ale jedná se pouze o setkání - organizovaný a zabezpečený tréning. 

 

Sezona 2020

1.4.2020 20:00 | Radek Novák

Vážení přátelé, milí kamarádi !

Asi nikdo z nás si začátek sezony takhle nepředstavoval, jistě jste všichni poctivě celou zimu makali na sobě i svém sportovním náčiní. A teď je to všechno k ničemu... 

vejrPokračování

Registrace startovních čísel 2020

18.1.2020 21:30 | Michal Janoušek

Registrace startovních čísel pro sezónu 2020 je spuštěna na odkazu ZDE Před samotnou registrací se prosím podívejte SEM, zda je Vámi vybrané číslo volné. Čísla z letošního ročníku jsou hájena do 15.2.2019, poté budou nerezervovaná čísla uvolněna do oběhu.

Zelená v kolonce potvrzeno znamená, že číslo máte registrované. Červená, že Vámi zvolené číslo je již obsazené a je potřeba si vybrat jiné z volných čísel.

Dotazy směřujte na michal@classicmotocross.cz

Vyhlášení sezony 2019 a schůze členů a příznivců 14.12.2019

22.10.2019 19:33 | Radek Novák

Dovolte, abych Vás tímto všechny pozval do Penzionu u Nováků v Bítovanech u Chrudimě, jako již tradičně. Sejdeme se, poklábosíme, zvolíme si nové vedení na další 2 roky, jak nám litera zákona káže a oceníme úsilí a jezdecký um těch nejlepších v našich závodních kategoriích. Dosluhující vedení našeho spolku dále hodlá informovat o programu, jízdním řádu a změnách pro sezonu 2020. Neváhejte a využijte prosím tlačítko "napište nám", Vaše podněty mohou být cenným vodítkem pro některá rozhodnutí. 

Za realizační team se těší 

 

Radek Novák

prezident spolku

« Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 23 33 44 Další »