Trutnov 19.6.2021

10.6.2021 13:20 | Radek Novák

Trutnov se s definitivní platností 19.6. nejede a termín se odkládá, díky za pochopení ... 

Trénink classiců ve Kbele

2.6.2021 22:00 | Jiří Husák

Trať pro classicy ve Kbele, jak se již stalo tradicí, je opět vždy první sobotu v měsíci připravená, abyste zkontrolovali výkonnost Vaši a Vašich ořů. Dodržování současných hygienických opatření je samozřejmostí. Platí pro dvoupérové motorky.

Těšíme se na Vás. 

Červen klepe na dveře a co závody ?

31.5.2021 13:30 | Radek Novák

Příchodem "nového" ministra zdravotnictví jsme doufali v uvolnění situace, nestalo se. Situace je ještě chaotičtější, než byla. Denní hlášení tlaku vzduchu přepočtené na hladinu moře a stav splavnosti Labe je příznivá, čísla nově nakažených tou prazvláštní chorobou podle mého úsudku zcela zanedbatelné. Ale co kuturně - sportovní amatérské podniky ? Nic  ...  Plánované závody i ostatních organizací se jen houfně škrtají. A nedivíme se. Po dnešní krátké poradě našeho realizačního teamu tedy sděluji, že zatím bohužel se žádným pevným bodem v kalendáři počítat nemužeme. Výhled je velmi podobný Archimédovu zvolání : „Dejte mi pevný bod ve vesmíru a já pohnu celou Zemí“.  Zůstaňte nám nakloněni, děláme co můžeme, taky nám všem to naše řádění moc chybí... 

 

Radek & spol...

Závodění v kovidové době

18.5.2021 09:00 | Radek Novák

Vážení přátelé, kamarádi. Množí se dotazy zda už konečně něco pojedeme. S lítostí říkám, zatím ne. Z pohledu naší organizace bychom s velikou chutí už dávno měli dva, tři závody za sebou. Z pohledu pořadatele raději vůbec nic. Nejsme tak silná organizace, abychom si prolobovali vyjímky. Jistě by hlídka přivolaná na upozornění bdělého občana přijela a ocenila naše snažení. Zkuste si přesdstavit tu situaci, že na nás orgány vytasí 50 tis pokuty za to, že se Chemik příliš přiblížil v depu Ježkovi (kluci, neberte to osobně, to je jen příklad), nebo že při přezouvání někdo někomu přidržel montpáku. Budeme při přejímce vyžadovat kontrolu vpichu od vakcíny ? Prokazovat se PCR testem ?

Situace je absolutně chaotická, nejasná a složitá. Buďte prosím trpělivý, stejně jako my... Díky moc !

 

Radek

Když se vývoji meze nekladly - Prototypy a tovární motorky

13.5.2021 14:46 | Michal Janoušek

V minulém článku jsem psal příběh továrních ČZ 125 a v hlavě mám ještě stále slova p. Kreuze jak říká:

Jedna z věcí, kterou nám někteří konkurenti záviděli, bylo, že jsme se na to kolik naše „fabrické“ motorky stojí nedívali (tedy téměř). Například naše titanová našlapovačka a nebo řadící páka, byly věci, které nám vždycky záviděli. 

Pokračování

I ve Strakonicích měli světové konstruktéry – Oldřich Kreuz a jeho stopětadvacítky až po dvouválec ČZ motokros!

15.4.2021 10:01 | Michal Janoušek

V mém minulém příspěvku jsem vám slíbil článek o dvouválcové ČZ 125 a proto-že se sliby mají plnit tak tady je!

Tento článek, nemůže mít uveden jako autora jen mne, ale je mi ctí, že spousta informací, které se dozvíte jsem získal při dlouhých rozhovorech s osobností, jež stávala někde v ústraní, ale úspěchy motokrosových jezdců na „strakonických dvácách“ byli a vždy budou spjaty s panem Oldřichem Kreuzem.

Pokračování

Sezona 2021

7.4.2021 14:30 | Radek Novák

S politováním zde musíme veřejně vyhlásit, že ať bude ministrem zdravotnictví kdokoli, závodit v dubnu a ani začátkem května nebudeme. Nesmí se...

Prosím sledujte občas naše stránky, protože kalendář letošních závodů se bude velmi razantně a pružně upravovat podle aktuálního vývoje šíření nemoci Covid. 

Díky za pochopení ... 

Radek Novák 

Kontrolák v Benátkách nepojedeme ...

23.3.2021 10:00 | Radek Novák

Asi nikoho moc nepřekvapíme, když tady a teď oficiálně vyhlásíme, že kontrolní setkání v Benátkách jsme nuceni odsunout do neznáma. S lítostí ... 

Alespoň bude více času na fyzickou přípravu v rámci okresu a technickou v rámci dílny. 

Dvouválce v MS motokrosu

1.3.2021 12:38 | Michal Janoušek

Zdravím všechny příznivce starého železa! 

Historie motorismu je plné nádherných příběhů a tady je jeden z nich. Příběh dvouválcových motokrosových motorek byl krátký, ale o to zajímavější. Většina z nás má stěny svých příbytků garáží a kůlen polepeny spoře oděnými děvami, ale jsou i vyjímky kteří vyznávají ještě i jiné sexy objekty například obrázek Hondy CR 125 2V.

Pokračování
« Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 23 33 44 Další »