Classic Motocross CZ

Race of the nations 2019 - výsledky

14.10.2019 15:52 | Michal Janoušek

Zde se můžete podívat na výsledky závodů družstev v Benátkách nad Jizerou

VÝSLEDKY - družstva

Race of the nations 2019

30.9.2019 21:33 | Radek Novák

Motokros národů v Benátkách aneb Race of the nations Classic Motocross CZ

 

Páteční deštík odměnil tvůrce benáteckého terénu, který už zcela pravidelně a neodmyslitelně patří k závěru sezony poháru Classic Motocross CZ. Tato přírodní závlaha vytvořila naprosto dokonalé podmínky k závodění na starých nebo ještě starších strojích. Velmi solidní účast více jak sta jezdců byla proto odměnou pro všechny, co v potu tváře nachystali tento famózní motoristický podnik. Ostatně ti, co závodí z lásky a pro radost byli v Benátkách, ostatní v Assenu. 

Od časného rána, kdy byli reprezentanti zúčastněných zemí přihlášeni do závodu bylo v depu cítit velmi závodnickou atmosféru. Velice solidní účast jezdců ze všech světadílů je odměnou pořadatelům i promotérovi závodu. Proceduru zahájení narušili pouze jezdci Antarktidy, neboť se ne a ne dohodnout na vlastní hymně. All Nations

Pokračování

Benátky n. Jizerou - Družstva

18.9.2019 15:29 | Michal Janoušek

Zdravíme všechny Classic motocrossaře,

již se pomalu stává tradicí , že bodovaná sezona Classic motocrosu končí v Benátkách nad Jizerou. Je to tedy poslední možnost získat body do hodnocení seriálu a to znamená , že jedeme závod jednotlivců každému na startu se tedy započítají body do jeho konto v jednotlivcích !!!!!!!! . Na závodech se bude vyhlašovat 10 nejlepších 3 členných družstev (viz propozice níže). Družstvo můžete mít již složené , nebo si jej složíte sami u nás (pro nesmělé jedince jej složíme mi za Vás) . I ten co družstvo nemá může samozřejmě vyjet na trať. Proto přijeďte i vy nezadaní (nemyslím tím ty , kteří nemají zatím parťáka pro život , ale pro závod). Na základě zkušeností z loňských let se budeme snažit atmosféru odlehčit a tak se ve 12:00 bude konat představení a následné fotografování jednotlivých družstev a proto si každé družstvo si připraví svůj vlastní název (např. Holické střely atd…)

Ještě technická poznámka , silnice z Benátek do Kbela je uzavřená proto po sjezdu z dálnice jeďte směr skládka a pak po podjetí dálnice cca 1 km zahněte vlevo na upravenou polní cestu a vyjedete přímo na silnici ze Kbela na trať. Cesta bude vyznačena.

Propozice družstva

 

Na všechny z Vás se těší Zdeněk a kolektiv 

Classic Motocross Světec u Teplic - výsledky

5.9.2019 16:08 | Michal Janoušek

Přinášíme Vám výsledky ze Světce

Výsledky - Světec u Teplic

a jak vypadá průběžné pořadí poháru

Průběžné pořadí

připomínky a dotazy směrujte prosím na michal@classicmotocross.cz

Classic Motocross Světec - pozvánka

26.8.2019 14:50 | Michal Janoušek

Srdečně Vás zveme na další díl seriálu Classic motocross CZ, který se uskuteční ve Světci u Teplic. Těšíme se na Vás

Výsledky Žlutava

16.8.2019 13:16 | Michal Janoušek

Se zpožděním Vám přinášíme výsledky ze Žlutavy, časoměřiči to vzhledem k náročným podmínkám vůbec neměli snadné...

 

Výsledky Žlutava

dotazy směřujte na michal@classsicmotocross.cz

Žlutavský Classic Motocross 2019

4.8.2019 21:00 | Radek Novák

Už po druhé náš ansámbl v polovině léta zavítal na Zlínsko, na hanácko-slovácko-valašské trojmezí, do Žlutav. Místní motokrosová dráha je totiž klenotem mezi všemi, co v českých zemích zbyly. Nefalšovaná přírodní dráha s velkým převýšením, široká, přehledná, bezpečná, sjízdná a zábavná jak pro amatéry tak pro profesionální zkušené jezdce. Depo prostorné, ozvučené, toalety dostačující, vody habaděj, kiosek bez otevírací a zavírací doby. Ale přes veškeré všechny tyto vymoženosti, jsme hlavně a především přijeli na návštěvu za kamarády, kteří se tu o tuhle parádu starají. 

Už během pátku mnoho nedočkavců ať z blízka či z daleka pro sebe vybíralo příjemné místo v depu či přilehlé loučce. Už tradiční moravské přivítání obstaral Radim s Martinou koláčky a štamprličkou pro všechny. Martinka vylepšila své antré moravským krojem. Úmornému vedru pátečního večera mohli závodníci i s doprovodem úspěšně čelit v připraveném bazénu pro hosty. Tak to jsme na závodech ještě neměli. A tak jsme se chladili a vítali a vítali a chladili. Pokračování

Classic Motocross Trutnov 2019

27.6.2019 10:30 | Radek Novák

22.červen léta páně dvoutisícího devatenáctého roku byl v kalendáři naší organizace připsán závodu na červené hlíně, tedy v areálu Krkonošského Auto Moto Klubu, zkráceně KAMK. Naše velmi kvalitní a skvělá spolupráce je viditelná i z výsledků šampionátu, protože někteří místní členové se pravidelně zúčastňují našeho seriálu, který vlastně už tvoříme společně. Rádi se vídáme, potkáváme, pomáháme si, troufnu si tvrdit, že jsme přátelé. Mnoho z nás se vydalo na cestu do Trutnova už v pátek a to nejen kvuli mnohdy větší vzdálenosti, ale protože jsme se sem těšili. Na západ slunce za Černou horu, na ranní opar kolem městečka Trutnov, na předzávodnickou atmosféru a pak především na ten slavný den, kdy budeme zatínat svoje zubatý pneumatiky do místní hlíny. Areál KAMK je vzorný, bezchybný. Trasa rychlá, technicky náročná, vzorně přichystaná, provlhčená, akorát naoraná, skvělě připravená. Zázemí brilantní, čisté, kiosk vybavený a obsluha milá a usměvavá. 

Ráno plnící se depo zaplavily něžné melodie slovenské kapely Horkýže Slíže, a už v půl 9 vyrazili očuchávat opět vylepšenou a nažehlenou trať první závodnické kategorie. Jezdci se vraceli plni euforie. Z jejich úsměvů bylo patrno, že se odehraje něco velkolepého. No a když všichni nasáli velmi podobnou náladu po prvních tréninzích, začlo se ve stejném pořadí najíždět na žebřík k ostré kvaldě. No a ve stejném duchu a podobným naladěním absolvovali jezdci i zbytek dopoledního programu. 

            Po řádném nakropení k nelibosti některých účastníků a polední pauze se začalo opravdu zostra závodit. A že to byla podívaná. V každé kategorii probíhaly líté, ale férové boje, závodníci na trati nechávali litry potu, al e každý načerpal excelentní závodnické zážitky. Trať byla všude dostatečně široká, technická i rychlá, přehledná a skvěle zabezpečená. Opět musíme s radostí konstatovat, že zdravotnická služba zde byla pouze na okrasu. A to nám dělá také velikou radost. přísné oko objektivu Pokračování

Classic Motocross Trutnov - výsledky

25.6.2019 11:14 | Michal Janoušek

Výsledky famózních sobotních závodů naleznete 

Výsledky Trutnov

a jak nám závody zamíchaly celkovým pořadím 

Průběžné pořadí poháru

Classic Motocross Dobřany 2019

12.6.2019 13:00 | Radek Novák

Dobřany máme prostě rádi. Už podruhé jsme měli tu čest zavítat na místní náročnou trať, kterou má v patronaci lokální parta nadšenců v čele s Honzou Kadečkou. Všechno je tu uspořádané, na svém místě, všechno funguje, kluci jsou prostě profíci. V parném červnu sice nelze čekat, že bude ráno jinovatka, ale kdo čekal provlhčenou, načechranou trať, ten byl asi trošku sklamaný. Ale tak to prostě v Dobřanech je a bude. 

Solidní účast, tentokrát bohužel bez zástupců zahraničních jezdců dávala divíkům velmi dobrou šanci shlédnout fantastický zářitek. S velikou radostí kvitujeme účast zvláštěpak jezdců z moravy, kteří se netajili dojezdovou vzádleností i přes 400km. Velikou radost nám dělá třída pre85, kde lze spatřit velmi krásné stroje a zvláštní technická řešení té doby. 

Vysoko bych chtěl vyzdvihnout jezdeckou kvalitu, zvláštěpak protože parta milých a usměvavých zdravotníků ten den prostě neměla do čeho dloubnout. Tak bychom si to přáli už na vždy. 

Jak kdo zvládnul místní terén, to jste si již přečetli ve výsledkovém servisu. Vizuální vjem ze závodu famozně zachytil mistr Jireček  fotogalerie 

A na závěr se patří poděkovat. Děkujeme lokálním patriotům, panu Václavu a Petru Bártovým za laskavé přispění na tuto významnou akci, kdo u nich v muzeu ještě nebyl, dělá osudovou chybu muzeum. Rovněž vřelé díky patří Petrovi Hakenovi, jehož  e-shop se nás rozhodl v naší činnosti podporovat. A samozřejmě děkujeme HEC klubu Dobřany, za to co pro nás udělali. Bylo to prostě opět famozní. 

Závěrem mě ještě dovolte poznámku, že bych chtěl za nás všechny moc poděkovat za účast Zděknovi Hazdrovi staršímu, který i ve velice těžké a nečekané životní situaci přijel na dobřanský závod. Zděndo, jsme s Vámi, všemi. Díky ... 

« Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 21 30 40 Další »