Classic Motocross, Trutnov 2016

22.9.2016 15:00 | Ivana Roučková
Horké novinky z Trutnova - trať vytýčena dle nejlepšího vědomí a svědomí pána na obrázku, takže takový malý quizz, kdo to asi je ? takže už tuhle sobotu se na Vás všechny těší spolek Classic Motocross při své poslední letošní show ...

Classic motocross - Trutnov

14.9.2016 21:30 | Michal Janoušek

Zveme tímto všechny příznivce terénních motocyklů na závod motocross classic v Trutnově. Závod proběhne na uměle zakrápěné trati. Ta bude splňovat parametry náročnosti pro dobu vzniku těchto závodních strojů. Dráha povede mimo současné skoky po trávě a rovných úsecích a nebudou chybět odkloněné zatáčky. Občerstvení bude v hlavním depu. Pro ty, kteří se rozhodnou přijet o den dříve, můžeme poskytnout přípojku 230 V. Součástí tohoto závodu bude vložený závod Memoriálu Jiřího Mikysy, který tuto trať zakládal. To bude pouze jedna kategorie OPEN, bez rozdílu věku a motocyklů. Z důvodu stavby provozní budovy je uzavřeno pro parkování jezdců hlavní parkoviště. K dispozici jsou další tři parkovací plochy. Jak se k nám dostanete? Při příjezdu od Hradce Králové na prvním kruhovém objezdu rovně směr Pec pod Sněžkou. Na druhém kruhovém objezdu u Alberta vlevo. U stavebnin DOMA vpravo a po 50 m vlevo. Dál pořád rovně a po 500 m přes železniční přejezd vpravo rovnou na závodiště před vámi.

Těšíme se na Vaši účast.

Richard Švaral předseda

KAMK Trutnov

Klání družstev dobojováno.

12.9.2016 10:55 | Martin Macášek

Třicet tříčlenných družstev změřilo své síly na sidecarové trati v Benátách nad Jizerou. Oproti jarnímu klání byla trať namotaná více do rychla, což ještě více přispělo k atraktivitě závodu. O tom, že to bude litý boj na "život a na smrt" svědčilo obrovské nasazení už od prvního seznamováku. kdy nebyla nouze o pády a pekelný vedro zároveň prověřilo spolehlivost starýho MX železa. Až na pár modřin a nějakej ten urvanej plast nebo zadřenou ojnici se nikomu nic nestalo, takže si všichni užili skvělej závodní den, jehož vrcholem bylo předání ručně dělaných cen, za který patři velekej dík Zdendovi Hazdrovi mladšímu. Velkou odměnou pro jezdce bylo, že ceny přebírali z rukou pana Miroslava Halma, který tentokrát dorazil na závody bez svého managera. Zkrátka, stálo to za to a doufám, že se uvidíme na velkém finále letošní sezóny, který se pojede 24. 9. v Trutnově. Blátu a prachu zdar!

Družstva Benátky nad Jizerou aktuálně...

8.9.2016 17:00 | Ivana Roučková

Závod družstev se blíží... seznam přihlášených družstev aktuálně k 08.09.2016 :    

2016/09/Druzstva-Benatky-2016.pdf         

 

Bude oč bojovat.... inu ještě pár hodin práce.  :-)  "Zdeněk Hazdra ml."                                                             

 

Třída HOBBY - Benátky nad Jizerou

25.8.2016 11:55 | Radek Novák

Třída HOBBY se pojede pouze jako jízda jednotlivců. Vycházíme tak z povahy této třídy. Pokud by se chtěl někdo z HOBBy třídy zúčastnit klání družstev, musí se přihlásit do tříd započítavaných do seriálového klání.

Classic Motocross - Benátky n. Jizerou - Družstva

24.8.2016 12:00 | Ivana Roučková

Vrcholnou dovedností v oblasti organizace závodů bude uspořádání závodu družstev. Ale nejen jich - závod je určen pro všechny zájemce, pochopitelně podle našich pravidel a specifikací.

Pojedeme závody, tak jak jsme zvyklí, jen někteří z nás budou mít na těle přivázané šňůrkami číslo. A to budou účastníci závodu tříčlenných družstev. Jedinou podmínkou : Maximálně dva jezdci mohou z jednoho družstva startovat ve stejné kategorii. Body se započítají jednotlivcům, ale ten den a hlavně večer bude vyhlášeno jen pořadí družstev. Při nejasnostech volejte, pište, ptejte se , nestyďte se...  Podrobné pravidla závodu družstev bude následovat v nejbližších dnech.

On-line : 

Přihlášení jednotlivce : v sekci přihlášky vyberte závod a vyplňte. 

Přihlášení družstva : V sekci přihlášky vyberte závod, vyplňte sebe (jako Mastera teamu) a  do poznámky vypiště ostatní členy družstva+třídu+specifikace závodního stroje.  

 Všechni dotazy můžete konzultovat přímo na tel. čísle : +420 602 684 831, Zdeněk Hazdra.

Přihlášení na místě jednotlivec, družstvo : ano 

 

Smutné oznámení...

23.8.2016 18:00 | Ivana Roučková

S velikou lítostí oznamujeme, že nás v pátek 19.8. opustil náš kamarád, přítel a veliký příznivec    motocyklového sportu Honza Hromulák.                        Budeš nám chybět... 

« Předchozí 1 12 23 28 29 30 31 32 33 34 44 Další »